• Şirketimiz 1974 yılında kurulmuş olup, “Kauçuk Esaslı Malzemeler” ve türevlerinin siparişle istenilen ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda üretim ve satışını yapmaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla, kaliteli ve nitelikli ürün yelpazesi sunmak, güvenli ve hızlı bir hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikalarıyla maksimum verim sağlamak şirketimizin temel prensibi olmuştur. Gerek dünyada gerekse ülkemizde oluşan yeni yönetim anlayışını takip edip, bunun sentezini yaparak şirket yönetimini buna uyarlamayı hedefleyen şirketimiz bu prensiplerle şirketin gelişme göstereceği inancındadır. Kalite Güvence Sistemini (ISO9001) tüm organizasyonuna yerleştirmek ve sürekli iyileştirmek konusundaki çabası bu inancın bir yansımasıdır. Alış Kauçuk, 44 yıllık tecrübesiyle, modern ve teknolojik bir büyümeyle geleceğe doğru adım atmakta ve sektörde kendini ispatlamış bir şirket olmanın gururunu taşımaktadır.
KALİTE 100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 100%
ÜRETİM HIZI 100%
VERİM 100%

BİZ;

Hata yapabiliriz ama çözüm için çalışmaktan ve uğraşmaktan yılmayız. 

Her zaman şeffaf olduk ve bugüne kadarda bir zarar görmedik. 

Sosyal olmayı, paylaşmayı, gülümsemeyi, evimizi ve işimizi çok seviyoruz. 

Yaşamın karmaşası, çelişkileri ve hatta zorlukları karşısında hem kendimize hemde çevremize pozitif enerji yayarız. 

Yüreklerimiz sevgi dolu ve yarismaci bir ruha sahibiz. Biz çok iyi ve birlikte çalışmayı seven bir ekibiz .

Kauçuk ve kauçuk türevi ürünler barındıran tüm konularda konularında uzman ve dinamik kadromuzla birlikte oluşturduğumuz bilgi ve deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmak, ihtiyaç ve beklentilerini kalite ve yeniliklerle buluşturarak onların çözüm ortağı olmaktır.

 

1- İnsana ve çevreye saygılı, bilimsel ve yaratıcı düşünen adil bir yönetim anlayışı ile verimli, çağdaş ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak.
2- Tasarım, üretim ve pazara sunum süreçlerinde sürekli öğrenen ve kendini yenileyen seçkin bir ekip ve rekabetçi bir sistem oluşturmak.
3- Sektörümüzün ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek ürünler üreterek kalitemiz ve fiyatımızla ilk tercihleri olmak.
4- Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize ve diğer paydaşlarımıza daima saygın ve dürüst davranmak.
5- Ülkemizde ve uluslararası pazarlarda etkinliğimizi, pazar payımızı, rekabet gücümüzü ve marka değerimizi sürekli artırmak.
6- Özel ve çalışma hayatımızda etik ve ahlaki kuralların, yasaların, mevzuat ve mutabık kalınmış müşteri şartlarının gereklerini yerine getirmek.
7- ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ nin şartlarını yerine getirmek ve gerekli kaynakları imkanlarımız doğrultusunda sağlayarak etkinliğini sürekli iyileştirmek.

 

Size sunabileceğimiz çözümlerimiz için ...